BBC Media Player 2.1.1 (Android)

BBC Media Player

BBC Media Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BBC Media Player, Android cihazlarınız üzerinde videolar izlemenizi ve şarkılar dinlemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir medya oynatıcıdır.

BBC Media Player, Android cihaz sahiplerinin BBC siteleri üzerinde yayınlanan içeriklere daha kolay erişim sağlayabilmesi için özel olarak geliştirilen bir medya oynatıcıdır. Uygulamayı kullanarak BBC siteleri üzerindeki içeriklere herhangi bir kısıtlama olmadan rahatlıkla erişebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra BBC siteleri üzerinde açacağınız herhangi bir video veya müzik için oynatıcı otomatik olarak açılacaktır.

Sade ve modern bir arayüze sahip olan oynatıcı, dizaynı sayesinde bir çok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Yükleme esnasında uygulamasının sorunsuz olarak çalışabilmesi için bazı onaylar istenmektedir. Bu işlemleri onayalarak Android cihazlarınız üzerinde özgürce müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz.

Genel olarak oldukça kullanışlı görünen BBC Media Player'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek göt atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR