Bears vs. Art

Bears vs. Art
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bears vs. Art mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Bears vs. Art, Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi popüler mobil oyunlarıyla tanıtığımız oyun geliştiricisi HalfBrick Studios'un yeni bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bears vs. Art'da Rory adlı ayı dostumuzun hikayesi konu alınıyor. Açgözlülükleri ve para hırsları nedeniyle doğayı katleden zenginlerin son hedefi içerisinde Rory'nin de yaşadığı ormanlar olmuştur. Zenginler yaptıkları son resimleri sergilemek ve gösteriş yapmak için ormandaki ağaçları kesmiş ve Rory'i evsiz bırakmıştır. Rory'nin de elinde artık intikam almaktan başka seçenek kalmamıştır. Biz de Rory'e bu intikam macerasında eşlik ediyoruz.

Bears vs. Art'da temel olarak resim galerini ziyaret ediyoruz ve bölümdeki bulmacaları çözerek galerideki bütün resimleri yok etmeye ve parçalamaya çalışıyoruz. Bu iş için dikkatli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor; çünkü galeriler tuzaklarla donatılmış halde. Ayrıca çeşitli sürprizler de galeriler içerisinde bizi bekliyor.

Bears vs. Art hoş grafiklerle süslenmiş olan ve yediden yetmişe her oyuncuya hitap eden bir bulmaca oyunu. Oyunu oynadıkça Rory'i geliştirebiliyor ve ona farklı kostümler giydirebiliyoruz. 150'den fazla bölüme yer veren Bears vs. Art'a düzenli aralıklarla yeni bölümler eklenmekte.

YORUMLAR