Beats Pill+ 1.0.4 (Android)

Beats Pill+

Beats Pill+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beats Pill+ uygulaması ile Android cihazınızdan hoparlörü kontrol edebiliyorsunuz.

Beats Pill+ uygulaması, Android telefon ve tabletiniz üzerinden hoparlörü kontrol etmek için kullanabileceğiniz uygulama.

Beats’in Apple altında çıkardığı ilk kablosuz hoparlörünü satın aldıysanız Bluetooth üzerinden kolaylıkla eşleştirme yaparak hoparlörü yanına gitmeden kontrol etmeniz mümkün. Hoparlörün pil seviyesini gösteren, farklı çalma modlarına tek dokunuşla geçiş imkanı tanıyan, kimin neyi çaldığını gösteren uygulamanın arayüzü olabildiğince sade, kullanımı son derece pratik.

Apple Beats Pill+ Hoparlör Özellikleri:

  • Beats’in Apple şemsiyesi altında tanıttığı ilk Bluetooth hoparlörleri olan Pill+, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 229.95 dolar fiyat etiketiyle Apple Store’da yerini alacak. Önceki modelden daha büyük yapıda karşımıza çıkan ve iki adet tweeter ve wooferla çok daha güçlü ses sunan Pill+, tek şarjla 12 saat kullanım süresi sunuyor ve USB port üzerinden iPhone veya iPad’e güç sunabiliyor. Pill+ hoparlörleri iOS uygulaması üzerinden eşleştirme sağladıktan sonra yönetmek mümkün olabiliyor. Uygulama demişken, Ampilfy, Stereo ve DJ modları arasında geçiş yapmak uygulama ile oldukça basit ve hızlı.

YORUMLAR