Beautiful Farm: Spring Time 1.7.1 (Android)

Beautiful Farm: Spring Time

Beautiful Farm: Spring Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beautiful Farm: Spring Time, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir çiftlik yönetme oyunu.

Beautiful Farm: Spring Time, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir çiftlik işletme oyunu olarak öne çıkıyor. Hay Day benzeri bir oyun atmosferine sahip olan bu oyunda kendi çiftliğimizi kurup en iyi şekilde işletmeye çalışıyoruz.

Kapsamlı bir içerik yelpazesine sahip olan oyun, buna rağmen her seviyeden oyunseverin rahatlıkla kontrol edebileceği bir arayüze sahip. Yerine getirmemiz gereken görevler esnasında kullanmamız gereken tüm fonksiyonlar elimizin altında bulunuyor.

Beautiful Farm: Spring Time'ın en iyi özelliklerinden birisi de arkadaşlarımızla etkileşime girebilmemize imkan veriyor olması. Kendi çiftliğimizi kurup dekore edebileceğimiz gibi arkadaşlarımızın kurmuş oldukları çiftlikleri de ziyaret ederek yeni fikirler kapabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız çiftliğimizde ürün yetiştirmek ve bu ürünleri kullanarak ticaret yapmak. Sebze ve meyve yeiştirebileceğimiz gibi çiftliğimizde hayvanlar da yetiştirebiliyoruz. Çeşitli aktiviteler ile oyun deneyimini daima canlı tutan Beautiful Farm: Spring Time, çiftlik oyunlarından hoşlananların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR