Beauty Camera 1.50 (Android)

Beauty Camera

Beauty Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzellik uygulamasıdır.

Beauty Camera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, güzellik ve fotoğraf uygulaması kombinasyonudur. Sizi çok daha güzel gösterecek fotoğraflar çekmek için kullanabileceğiniz uygulamanın kullanımı da çok basit.

Örneğin karanlık bir ortamda fotoğraf çektiğinizde, ya da yüzünüzdeki küçük detayların farkedilmesini istemediğinizde, kırışıklık, göz altı torbası gibi kusurlarınızı gizlemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulama Beauty Camera.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken bir fotoğrafınızı çekmek ya da eski fotoğraflarınızdan istediğiniz bir tanesini seçmek. Geri kalan her şeyi uygulama hallediyor. Ama isterseniz manuel olarak bazı düzenlemelere de el atabiliyorsunuz.

İstediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra uygulama kendisi düzenliyor fakat ardından siz isterseniz parlaklık, ton, pürüzsüzlük ve detay gibi özellikleri kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ardından isterseniz fotoğrafın öncesi sonrası olmak üzere karşılaştırabiliyorsunuz.

Yine fotoğraflarınızın son halini kaydedebiliyor, Facebook, Twitter ve e-mail gibi araçlar aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz. Kullanışlı bir uygulama olan Beauty Camera'yı herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR