Beneath The Lighthouse 1.0.3 (Android)

Beneath The Lighthouse

Beneath The Lighthouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beneath The Lighthouse mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Beneath The Lighthouse çözmek için yaratıcılığınızı konuşturmanız gereken bulmacalar içeren bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Beneath The Lighthouse'da büyükbabasını bulmaya çalışan bir kahramanın maceralarına tanık oluyoruz. Kahramanımızın büyükbabası yoğun sis içerisinde gemilerin yollarını bulmalarına yardımcı olan bir deniz fenerini çalıştırmaktadır. Fakat yine sisin yoğun olduğu bir günde deniz fenerinini ışığı sönmüştür. Bunun üzerine kahramanımız büyükbabasını bulmak için yola koyuluyor ve biz de ona eşlik ediyoruz.

Beneath The Lighthouse'da kahramanımız büyükbabasını bulmak için denizfenerinin altında yer alan gizli bir dünyayı keşfetmek zorunda. Kahramanımızın karşısına mekanik düzeneklerden oluşan ilgiç labirentler ve yollar çıkıyor. Tuzaklarla dolu bu yolları aşabilmek için ise doğru zamanlamayı yakalamamız ve her adımımızı dikkatli bir şekilde atmamız gerekiyor. Oyunda ekranı döndürerek yer çekimi kurallarını değiştirebiliyor ve bu syaede bulmacaları çözebiliyoruz.

Beneath The Lighthouse her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli birp latform oyunu olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR