Bike Master 3D 33 (Android)

Bike Master 3D

33
Bike Master 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonumuz da motosiklet süreceğiz.

Timuz Games imzası ile geliştirilen Bike Master 3D ücretsiz olarak oynanan bir mobil yarış oyunudur.

50 farklı seviyenin yer aldığı mobil oyunda inanılmaz gerçekçi fizikler ve 3D kalitesindeki grafikler yer alacak. Benzersiz motosikletleri de bünyesinde bulunduran başarılı mobil yarış oyununda oyuncular dilerlerse motosikletlerini yükseltebilecekler. Kendine has yol şartlarına sahip olan oyun da dinamik aydınlatma efektleri ve zengin bir içerik yer alıyor.

Oyuncular çeşitli engellere sahip olan yollarda yeteneklerini sergileyebilecek ve eğlence dolu anlar yaşayabilecekler. Yapımdaki yol seçeneklerinden bahsedecek olursak bizleri oldukça zolrayacak parkurlar bekliyor diyebiliriz. Yarışçılar her farklı seviyede daha zorlu parkurlarda yeteneklerini gösterme fırsatı verecekler. Parkurlar bazen suyun üzerinde bazen de kendine has daireler arasında yer alacak.

Zorlu ve bir o kadar da tehlikeli parkurlarda motosiklet sürmek hiçte kolay olmayacak. Oyuncular tam anlamıyla bu konuda ne kadar yetenekli olduklarını sınayabilecek, benzersiz motosikletler ile parkuru tamamlamaya çalışacaklar. Mobil platformda muhteşem ortamlar bizleri bekliyor.

Bike Master 3D, 5 milyon oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor.

YORUMLAR