Bike Racing 2018 2.6 (Android)

Bike Racing 2018

2.6
Bike Racing 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazımızda motosiklet yarışlarına katılacağız.

Mobil oyuncuların ücretsiz olarak oynadığı Bike Racing 2018 bir yarış oyunudur.

Timuz Games’in geliştirip yayınladığı Bike Racing 2018 ile bizleri rekabet dolu motosiklet yarışları bekliyor. Gerçeklikten uzak olan ve eğlenceli bir yapıya sahip olan mobil oyunda fantastik yarışlara katılacağız.

İnanılmaz 3D grafiklere sahip olan mobil oyunda etkileyici içerikler yer alacak. Orta dereceli grafikleri ve orta dereceli içerik kalitesi ile mobil platformda oyunculara rekabet dolu yarışlar sunan yapım 10 milyondan fazla oyuncu tarafından da oynanmaya devam ediyor.

Google Play’de 4.2 gibi bir inceleme puanına sahip olan oyunda karşımıza çıkan engellerden sıyrılmaya çalışacak ve bitiş çizgisini ilk geçen olmak için ter dökeceğiz. Ses efektleri ile desteklenen yarış oyununda farklı motosiklet seçeneklerini deneme fırsatı elde edeceğiz. Hızlı ve tempolu bir yapı ile oyuncular rekabet dolu yarışlarda boy gösterecekler.

Basit ve sezgisel sürüş kontrolleri ile oyuncular inanılmaz yarışlara katılarak eğlenceli vakit geçirebilecek ve farklı bir motosiklet oyunu ile tanışacaklar. Ayrıca oyuncular sürücülerini ve motosikletlerini de kişiselleştirebilecekler.

YORUMLAR