Bike Racing Moto 1.3 (Android)

Bike Racing Moto

1.3
Bike Racing Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rekabet dolu yarışlara katılacağız.

Bike Racing Moto ile mobil cihazınızda rekabet dolu yarışlara katılabilirsiniz.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Bike Racing Moto bir yarış oyunudur. Oyunculara çeşitli motosikletleri kullanma deneyimi sunacak olan yapım bizlere sokak aralarında aksiyon dolu anlar yaşatacak.

İgames Entertainment imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Bike Racing Moto yarış severlere enfes bir deneyim yaşatacak. Birbirinden farklı motosiklet modellerini oyunculara sunan yapım da şehrin sokaklarında adrenalin dolu yarışlara katılacağız.

Oyuncular yarışlarda çeşitli rampalardan uçacak ve karşılarına çıkan altınları toplamaya çalışacaklar. Oyuncular bazen evlerin çatılarından aşağı atlayacak bazen de asfalt yollarda rakiplerini geride bırakmaya çalışacaklar. Oyuncular kazandıkları altınlar neticesinde motosikletlerini geliştirebilir ve yeni motosiklet alabilirler. Buna ek olarak yarışçılar şaşırtıcı görsel efektlere de sahip olacaklar.

Orta dereceli grafikleri ile karşımıza çıkan mobil yarış oyunu 500 binden fazla indirmeye ve 4.0 gibi bir inceleme puanına sahip. Bike Racing Moto ücretsiz bir mobil yarışı oyunu olarak 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

YORUMLAR