Bike Stunt Master 1.4 (Android)

Bike Stunt Master

1.4
Bike Stunt Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda yarışlara katılacağız.

Android yarış oyunları arasında yer alan Bike Stunt Master tamamen ücretsiz bir mobil oyundur.

Kaliteli grafiklere ve orta dereceli içeriklere sahip olan oyıun bizlere hareketli ve tempolu dakikalar vaadediyor. Google Play’de 1 milyondan fazla kez indirilen ve oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatan mobil yarış oyunu son güncellemesini de geçtiğimiz Temmuz ayının 27’sinde aldı.

Basit kontrollere sahip olan mobil oyun 3D grafikleri eşliğinde oyunculara kolay kontroller sunuyor. Birbirinden farklı bisiklet seçeneklerine sahip olan oyun pürüzsüz kontrolleri ve nefes kesici yapısı ile kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı.

Dinamik kamera açıları ile oyunculara en iyi deneyimi yaşatan yapım da birbirinden farklı alanlar da bisiklet sürecek ve yeteneklerimizi sergileme imkanı elde edeceğiz. Oyun içerisinde alışılmış pistleri unutacak ve daha tehlikeli platformlarda bisiklet sürme deneyimi yaşayacağız. Dileyen oyuncular sürücülerini değiştirebilir ve farklı sürücü seçerek yarışlara katılmaya devam edebilirler. Farklı zorluklara saihp olan pistlerde bisiklet sürmek adeta yetenek isteyecek. Oyuncular metrelerce yükseklikten aşağı düşmemek için çok dikkatli olmak zorundalar.

YORUMLAR