Bike Up! 1.0.1.18 (Android)

Bike Up!

Bike Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Up! engellerle dolu parkurlarda motosikletimizle tehlikeli hareketler yapıp puan toplamaya çabaladığımız bir oyun.

Bike Up!, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ve bizi soluksuz bir maceraya davet eden bir motosiklet oyunu.

Aksiyon dolu oyun yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan bu oyunda kullanılan animasyonlar ve renkli grafikler birçok oyunseveri cezbedecek özellikler arasında gösterilebilir. Açıkçası oyuna dahil edilmiş olan her unsur, Bike Up!'a tamamiyle uyum sağlıyor ve en ufak bir hoşnutsuzluk yaratmıyor.

Bu unsurların başında bölüm tasarımları geliyor. 101 farklı bölüme sahip olan oyunda her bölüm farklı bir tasarıma sahip ve zorluk seviyeleri de kademeli olarak artış gösteriyor. Neyse ki artan zorluk seviyesi karşısında çaresiz değiliz.

Upgrade seçeneklerini kullanarak motorumuzun performansını artırabiliyor ve bölümler sırasında avantaj elde edebiliyoruz. Geliştirme seçeneklerine ek olarak oyunda çok sayıda kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor. Oyuncular bu konuda tamamen özgür bırakılmış ve istedikleri kişiselleştirmeyi yapabiliyorlar.

Motosikletimizi kontrol edebilmek için ekranın sağına ve soluna dokunmamız yeterli oluyor. Başarılı bir çizgide ilerleyen ve oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatan Bike Up!, mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında. 

YORUMLAR