Biker Mice: Mars Attack! 1.9 (Android)

Biker Mice: Mars Attack!

1.9
Biker Mice: Mars Attack!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biker Mice: Mars Attack!, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Biker Mice: Mars Attack!, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Mars'ta geçen oyunda kendi donanmanızı kuruyor ve rakiplerinizde savaşlar gerçekleştiriyorsunuz.

Strateji tabanlı bir aksiyon oyunu olan Biker Mice: Mars Attack!, oldukça eğlenceli bir oyundur. Mars'ın çetin şartları altında gerçekleşen oyunda gezegenin kaynakları için savaşlar yapıyor ve kendi askerlerimizi yetiştiriyoruz. Zorlu görevleri, ağır ve hafif makineli silahlarıyla Biker Mice: Mars Attack! tam bir savaş oyunu da denebilir. Yaşamak için savaşlar verdiğiniz oyunda askerler yetiştirebilir ve askerlerinizi diğer oyunculara para karşılığında kiralayabilirsiniz. Askerlerinizi gelişmiş silahlar ve malzemelerde donatabilir, diğer oyunculara karşı üstünlük yaşayabilirsiniz. Oyunda kendinize iyi bir taktik edinmeli ve hedefinize emin adımlarla ilerlemelisiniz. Mars'a özel kum arabaları, süvari filoları, ağır piyadeler ve  hafif silahlar ile Biker Mice: Mars Attack! sizleri bekliyor.

Biker Mice: Mars Attack! oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR