Bil-Al

Bil-Al
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online ortamda rakiplere karşı yarıştığınız Türkçe bir bilgi yarışma oyunu arıyorsanız Bil-Al ücretsiz bir seçenek.

Mobil cihazlarınıza bu güne dek birçok Türkçe bulmaca ulaşmış olabilir, ancak bunların çok azı online olarak oynamanıza izin veren bir yapıya sahipken Bil-Al isimli bu uygulama Android kullanıcıların çok seveceği bir derinliğe sahip. Rakiplere karşı zaman yarışıyla soru çözmeye çalıştığınız bu bulmaca oyununda Genel Kültür, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Spor ile Kültür-Sanat gibi kategoriler eşlik ediyor. Bu yarışmalarda rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde doğru cevaplara ulaşabiliyorsanız oyun pulları kzanıyorsunuz.

Sahip olduğunuz pullara göre karşınıza daha güçlü rakipler sunan uygulama aklınızı ve hızınızı kullanmayı teşvik edeken Türkiye için özelleştirilmiş bir bilgi dağarcığını da içerisinde barındırdığı için öğrenmek için de zengin bir içerik sunuyor. Son derece sade olan içerik hem göze hitap etmesini biliyor, hem de uygulamanın takılmadan çalışması için gereksiz animasyonlardan kısılmış durumda. Android 2.2 ve üzeri işletim sistemi versiyonlarıyla uyum sağlayan Bil-Al düşük sistem gereksinimleriyle her kullanıcıyı bu oyuna davet ediyor.

Türkiye üzerinde gerçekleşen mobil hareketin bir parçası olmasanız da yerli uygulamaları indirerek desteklemeniz mümkün. Ve açık konuşmak gerekirse, bu kadar eğlenceli bir bulmaca oyununda bir tıklama ile kazanan yine siz olacaksınız. Bu oyunu uzun süre elinizden düşürmeyeceğinizi tahmin ediyorum.

YORUMLAR