Bilen Adam 1.0.9 (Android)

Bilen Adam

Bilen Adam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  634

 • Üretici

  HouseLabs

Bilen Adam, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde en popüler ve en sevilen oyunlardan biri olan Adam Asmaca oynamanızı sağlayan ücretsiz bir bulmaca uygulamasıdır.

Bilen Adam, çocukluğumuzda okul sıralarında belki de en çok oynadığımız klasik adam asmaca oyununu kelime oyunu ile birleşiminden oluşan eğlenceli ve heyecanlı bir Android bulmaca uygulamasıdır.

Oyunun yapısı oldukça basit ve yapmanız gereken kelimeyi doğru tahmin etmek. Adam asılmadan önce doğru kelimeyi en kısa sürede tahmin ederek adamı asılmaktan kurtarmalısınız. Her yaştan oyuncunun oynayabileceği eğlenceli bir oyun olan Bilen Adam, kelime bilginizi arttırmakla birlikte sıkıldığınızda yada boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi olacaktır.

Oyun içerisinde 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar, Klasik, Zaman Karşı ve İki Kişiik oyun modlarıdır. Klasik oyunda size verilen 60 saniye süre içerisinde 7 harf tahmin hakkını kullanmalı ve kelimeyi doğru tahmin etmelisiniz. İlerledikçe zorlaşan kelimeler sayesinde oyunun heyecanı bu modda hiç bir zaman azalmıyor. Tabi kelimeler zorlaştıkca alacağını puanın katsayısı da aynı oranda artış göstermektedir. Zamana karşı olan oyun modunu, ufak molalarınızda ve az vaktiniz olduğunda oynayabilirsiniz. Bu oyun modundasize tanınan 180 saniye süre içerisinde olabildiğinde çok kelime bilmeye çalışıyorsunuz. Klasik oyun modu ile aynı olarak kelimelerin zorluğu ilerledikçe artmaktadır. İki kişilik oyun modu ise oyunu ön plana çıkaran ve arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı sağlayan en eğlenceli oyun modlarından biri. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak, onların tahmin etmesini istediğiniz kelimeyi girmeli ve beklemelisiniz. Bu oyun modunda kuralları siz belirliyorsunuz. Arkadaşınıza 1 harf avans verebilir yada ipuçları verebilirsiniz. Zaman karşı yarışmak yerine arkadaşınız ile karşılıklı soracağınız kelimelerden 3 tanesini bilen kazanacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta bu kelimeleri toplamda 7 hata yapmadan bilmelisiniz.

Özellikler:

 • Telefon ve tablet desteği
 • Google Play üzerinden puan sıralamalarına bakma
 • 10000'den fazla güncel soru bulunan bilgi bankası
 • İlerledikçe zorlaşan kelimeler

Düzenli olarak güncellenerek yeni kelimelerin eklendiği oyunda, kullanıcılar sürekli yeni kelimeler ile yarışabilir ve bu sayede oyundan hiç bir zaman sıkılmazlar. Sizde en popüler ve klasik oyunlardan biri olan Adam Asmaca'yı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyunun grafikleri ve oynanışı hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR