Bio Inc. 1.02 (Android)

Bio Inc.

Bio Inc.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bio Inc. oldukça cesur bir şey deniyor ve sizin ruh hastası bir doktoru canlandırıp hastanıza kötü davranmanızı istiyor.

Daha önce Plague Inc. oynamış olanların bileceği gibi, amacınız dünyayı kendi yarattığınız salgın hastalıkla yok etmekti. Benzer oyun dinamikleri bu sefer DryGin Games kanadından geliyor ve oyunlarının ismi Bio Inc. Bu sefer oynadığımız karakter elindeki hasta üzerinde korkunç deneyler gerçekleştiren ruh hastası bir doktor. Elinizdeki hastayı telafisi olmayan bir hastalığa sürüklerken meslektaşlarınızın da bu durumu anlamaları gerekiyor. Kulağa oldukça korkunç gelse de bağımlılık yapma ihtimali yüksek olan bu oyunda 12 farklı mod mevcut.

100'den fazla farklı hastalık belirtilerinin hepsi gerçekçi olmakla birlikte hastadan elde ettiğiniz verileri kullanıp semptomları vücudün her kısmına yaymalısınız. Oyuna farklı bir hava katan kaliteli grafikleri ve şık arayüzü size insan vücudunun gerçek zamanlı çöküşünü gösterme yeteneğine sahip. Yeterince zor bulmadıysanız 3 farklı zorluk seviyesinde kendinize uygun aşamada oynamanız mümkün. Sapık bir doktor olup hastasına oyuncak gibi bakan birini oynadığınız düşünülecek olursa binlerce farklı stratejilerden birini seçip kendi yönteminizle hastanızı kurban etmeniz mümkün.

YORUMLAR