BlackBerry Universal Search 1.0.1.2489 (Android)

BlackBerry Universal Search

BlackBerry Universal Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlackBerry Universal Search, Android cihazınızda bütün verileri aramanıza olanak tanıyan başarılı bir uygulamadır.

BlackBerry Universal Search, Android işletim sistemine sahip BlackBerry cihazınızda kullanabileceğiniz harika bir yardımcı araç. Cihazınızda varolan tüm öğeleri kolaylıkla bulmanıza olanak sağlıyor ve acil durumlarda imdadınıza yetişerek sizleri karmaşık aramalardan kurtarıyor.

Diyelim ki acil bir arama yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yapmak için 'Annem'i ara' diyerek hiçbir çaba sarfetmeden aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında kişiler, takvim, BlackBerry Hub e-postası, belgeler ve ortam dosyalarına da basit bir anahtar kelime girişi yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine bir örnekle pekiştirecek olursak, size bir e-posta gelmiş olsun ve bu e-postada 'teknoloji' ile ilgili bir yorum yapılmış olsun. BlackBerry Universal Search'ü kullanarak 'teknoloji' yazıyorsunuz ve anında karşınıza o e-posta geliyor. Filtreleme özelliğiyle de bulunan sonuçlar birbiriyle karışmıyor. Tüm işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halletmeniz bu kadar kolay.

Ayrıca bu uygulamanın aradığınız bilgileri cihazınızda bulamadığınız taktirde uzaktan arama imkanı verdiğini de belirtelim. Böylelikle global arama sonuçları da elinizin altına gelmiş oluyor. Eğer bir Android işletim sistemine sahip BlackBerry kullanıcısıysanız BlackBerry Universal Search'ü ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

YORUMLAR