BlastBall GO

BlastBall GO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlastBall GO, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği hem yeni hem de ücretsiz bir bulmaca oyunu.

BlastBall GO, şık tasarımı ve etkileyici grafikleri ile oynarken hem eğlenebileceğiniz hem de heyecanlanacağınız bir Android bulmaca oyunu. Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyun, kendine özel oynanışı ve yapısı sayesinde pek çok kullanıcının tercih ettiğini bir bulmaca oyunu olmayı başardı.

Oyunun orijinali BlastBall MAX ve GO ile farklı bir versiyonu daha çıkarıldı. En az orijinali kadar eğlenceli olan oyunda, 2 farklı renkteki kürelerden ne kadar fazla yanyana getirebilirseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Amacınızda bölümleri geçmek ve daha fazla puan toplamak.

Oyun içerisinde zorlandığınız anlarda kullanabileceğiniz pek çok farklı güç bulunuyor. Daha önce bu tür bulmaca oyunları oynadıysanız, güçlendirmelerin ne kadar işe yaradığını biliyor olmanız gerekiyor.

Aynı türdeki bulmaca oyunlarını geliştirmesi ile meşhur olan Kris Burn'ün eseri BlastBall GO, hem zihninizin daha fazla çalışmasını hem de kafa yormanızı sağlıyor. Beyin jimnastiği ve eğlenceyi bir araya getiren oyunun her bölümünde 25 hamle hakkınız var. Bu hamleleri iyi değerlendirerek maksimum puanı almalısınız.

Yeni bulmaca oyunlarını denemeyi seven Android kullanıcılarının kesinlikle denemesi gerektiğine inandığım BlastBall GO, uygulama marketi üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BlastBall GO tanıtım videosu:

YORUMLAR