Blitz Brigade 1.2.1b (Android)
Blitz Brigade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,035

  • Üretici

    Gameloft

Online FPS oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken Blitz Brigade tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Blitz Brigade, Android tabletler ve akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir online FPS oyunudur. Bu tür oyunları dokunmatik ekranlarda oynamak her ne kadar zor olsa da Blitz Brigade son derece akılcı tasarlanmış yapısıyla bu negatif etkiyi bertaraf etmeyi başarıyor.

Oyuna ilk olarak itilaf veya ittifak devletlerinden birini seçerek başlıyoruz. Bu seçimi yaptıktan sonra bir de askeri sınıf seçimi yapmamız gerekiyor. Seçebilecğeimiz sınıflar arasında asker, topçu, nişancı, sıhhiye ve gizli harekatçı yer alıyor. Elbette her sınıfın kendine özgü bir özelliği var. Dolayısıyla taktiklerinizi seçtiğiniz sınıfın özelliklerine göre belirlemelisiniz.

Oyunda sürekli olarak piyade olarak savaşmıyoruz. Zaman zaman farklı araçlar kullanma şansına da sahibiz. İhtiyaçlarınıza göre haritada bulunan bir helikopteri, arazi aracını veya tankı ele geçirip düşmanın üzerine yürüyebiliyoruz. Çoklu oyuncu sistemi üzerine kurulu olmasının bir sebebi olarak oyunda takım arkadaşlarınızla sesli görüşme de yapabiliyorsunuz. Bu fonksyion özellikle karmaşık görevlerde daha iyi bir koordinasyon sağlamaya yardımcı olabilir.

Genel olarak eğlenceli ve kaliteli bir online FPS oyunu olan Blitz Brigade'in en önemli özelliği ücretsiz olması.

YORUMLAR