Block City Wars

Block City Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block City Wars, ister tek başınıza ister multiplayer sokaklarda yapılan polis hırsız savaşlarına katılarak heyecanlı dakikalar geçirebileceğiniz pikselli grafiklerden oluşan bir Android simülasyon oyunu.

Block City Wars, hem Minecraft hem de GTA oyunlarını oynamayı seven oyuncuların hoşuna gidebilecek bir sokak savaşı simülasyonu. Yaklaşık 2 TL karşılığında satılan oyun, pikselli grafiklerden oluşan bir açık Dünya'da, polisler ile hırsızlar arasında geçen bir Android savaş oyunu. Özgürlüğünüz için savaşmanız gerekiyor.

Hayatta kalma (Survival) ve Multiplayer olmak üzere 2 farklı modu bulunan oyunda araba çalabiliyor, düşmanları yok edebiliyor yada canınız ne isterse onu yapabiliyorsunuz. Grafiklerini Minecraft'tan almasına rağmen Minecraft ile resmi bir bağı olmayan oyun ile oldukça eğlenceli vakit geçirmek mümkün.

Arkadaşlarınız ile de oynama fırsatı bulacağınız oyunda hem karakter hem de silah türleri bulunuyor. Oyunda size verilen görevleri yerine getirmeniz gerkeiyor fakat survival moddaki bazı görevler neredeyse imkansız gibi. Eğer ben yaparım yetenekli bir oyuncuyum diyorsanız, bu oyunu satın alarak mutlaka denemelisiniz. Detaylı ve başarılı bir oyun olan Block City Wars için ödeyeceğiniz 2 TL'nin değeceğini düşünüyorum.

YORUMLAR