Block Craft 3D: Free Simulator 1.0 (Android)

Block Craft 3D: Free Simulator

1.0
Block Craft 3D: Free Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Craft 3D: Free Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

Block Craft 3D: Free Simulator her yaştan oyun severe hitap eden ve bolca eğlence sunan bir mobil sandbox oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Block Craft 3D: Free Simulator oyunculara geniş bir açık dünya ve bolca özgürlük sunuyor. Block Craft 3D: Free Simulator'de oyuncular kendi dünyalarını yaratabilmekteler. Oyunda temel olarak tuğlaları kullanarak dilediğimiz binayı inşa ediyor ve kendi şehirlerimizi oluşturuyoruz. Dilerseniz Eyfel Kulesi gibi görkemli yapılar, dilerseniz dev gemiler ve farklı araçlar, dilerseniz ağaç evler ya da uzay gemileri inşa edebilirsiniz. Ne yapacağınız tamamen hayal gücünüze kalmış.

Block Craft 3D: Free Simulator'ı internet bağlantısına ihtiyaç olmadan da oynayabilmektesiniz. Bu da oyuna artı puan kazandırıyor. Oyunun ücretsiz olarak oynanabiliyor oluşu da bir başka artı puan. Minecraft'ın ücretli bir oyun olması Block Craft 3D: Free Simulator'ı bu oyun için kuvvetli bir alternatif yapmakta.

Block Craft 3D: Free Simulator içinde oyuncular evcil hayvanlar sahiplenebilmekteler. Oyunda kedi, köpek, at ve hatta fil gibi hayvanları sahiplenebilmeniz mümkün.

YORUMLAR