BlockLauncher 1.8.6 (Android)

BlockLauncher

BlockLauncher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,095

  • Üretici

    Zhuowei Zhang

BlockLauncher Minecraft PE'de kullanabileceğiniz bir mod yükleme aracıdır

BlockLauncher eğer Minecraft'ın mobil versiyonu olan Minecraft Pocket Edition'a sahipseniz kullanabileceğiniz bir Minecraft mod yükleme aracıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mod yükleme aracı olan BlockLauncher sayesinde Minecraft PE'ye çeşitli yamaları, oyun modlarını ve grafik paketlerini yükleyebiliyorsunuz. BlockLauncher sayesinde Minecraft'ı kişiselleştirerek daha eğlenceli bir hale getirebilmeniz mümkün. Minecraft'ın bilgisayar versiyonunda birçok farklı modu kullanarak oyunu daha renkli hale getirebiliyoruz. BlockLauncher bize bu modlama işini mobil cihazlarımızda da yapabilme imkanı veriyor.

BlockLauncher ile Minecraft oyununuza modlar eklemek oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılabniliyor. Bu iş için Android akıllı telefon veya tabletlerinize indirmiş olduğunuz mod, yama ve grafik paketlerini BlockLauncher ile açmanız yeterli. Modları yüklemek için BlockLauncher'ı çalıştırıyorsunuz, uygulama içerisindeki ana ekran üzerinden "Options" bölümüne gidiyorsunuz ve sonrasında indirmiş olduğunuz yama, mod veya grafik paketini seçiyorsunuz.

Eğer mobil cihazlarınızda Minecraft'ı daha farklı bir şekilde oynamak ve yeni bir oyun tecrübesi elde etmek isterseniz BlockLauncher'ı deneyebilirsiniz. Uygulama her Android cihaz ile uyumlu olarak çalışmayabiliyor; fakat uygulama için yayınlanan güncellemelerle bu uyumsuzluk problemleri giderilmeye çalışılıyor.

ARTILAR

Kolay ve hızlı modlama imkanı

EKSİLER

Uyumsuzluk problemleri

YORUMLAR