Blocky Army City Rush Racer 1.0 (Android)

Blocky Army City Rush Racer

1.0
Blocky Army City Rush Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Army City Rush Racer Minecraft tarzı grafiklere sahip olan bir mobil yarış oyunudur

Blocky Army City Rush Racer oyunculara heyecanlı bir macera sunan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Army City Rush Racer'da bir hapishane firarı konu alınıyor. Şehrin en azılı suçluları mahkum olarak bulundukları hapishaneden kaçmayı başarıyorlar ve şehre inerek etrafa terör saçmaya başlıyorlar. Bu kargaşayı durdurmak için ise ordu görevlendiriliyor. Biz de orduda görev alan bir asker olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyundaki temel amacımız suçluların yerini bularak onları birer birer yakalamak ve hapse geri göndermek. Fakat işimiz sandığımız kadar kolay olmuyor; çünkü suçlular yoldaki araçları gasp ederek kaçmaya başlıyorlar. Biz de araç sürüş yeteneklerimizi konuşturarak onların peşine düşünüyoruz.

Blocky Army City Rush Racer'da zamana karşı yarışıyoruz. Suçluların izlerini kaybettirmemeleri için onları en kısa süre içerisinde bulup yakalamamız gerekiyor. Aracımızla şehir içinde yol adlığımızdan yoğun trafik arasında araç sürmemiz gerekiyor. Bu nedenle bir yandan da kaza yapmamaya dikkat etmeliyiz. Blocky Army City Rush Racer içersinide oyunculara farklı ordu araçlarını kullanabilme imkanı veriliyor.

Blocky Army City Rush Racer, Minecraft tarzı piksel tabanlı grafiklere sahip olan bir yarış oyunu. Eğer bu tarz görünümü seviyorsanız Blocky Army City Rush Racer hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR