Blocky Cars: Traffic Rush

Blocky Cars: Traffic Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Cars: Traffic Rush heyecanlı bir mobil yarış oyunudur

Blocky Cars: Traffic Rush oyunculara zorlu ve heyecanlı bir oyun tecrübesi sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Cars: Traffic Rush'da şehrin en hızlı şöförü olmak için mücadele etmekteyiz. Bu iş için yoğun trafiğin olduğu yollara çıkıyoruz ve ayağımızı gazdan çekmeden en uzun süre yol almaya çalışıyoruz.

Blocky Cars: Traffic Rush'da oldukça basit bir oyun mantığı mevcut. Aracımızı yönlendirmek için tek yapmamız gereken şey sağa veya sola kayarak şerit değiştirmek. Bu işi yaparken önümüzdeki araçların konumuna dikkat etmemiz gerekiyor. Kaza yapmadan ne kadar uzun süre ilerlersek o kadar yüksek puan kaznıyoruz. Oyun içinde bize farklı araçları kullanabilme imkanı da veriliyor. Oyunda yarışırken yol üzerindeki altınları toplayabiliyoruz ve biriktirdiğimiz bu altınlarla yeni arabaların kilidini açabiliyoruz.

Blocky Cars: Traffic Rush'ın görünümü bize Minecraft'ı andırıyor. Blok grafiklere sahip oyunun renkli ve eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.