Blocky Highway 1.0.0 (Android)

Blocky Highway

Blocky Highway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Highway, Minecraft benzeri grafiklere sahip olan bir mobil yarış oyunudur

Blocky Highway reflekslerinizi sınayan heyecan dolu bir oynanışa sahip bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Highway'de trafiğe karşı yarışan bir aracın şöförlüğünü yapıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise karşımıza çıkan engellere takılmadan en uzun süre yol almak ve en yüksek puanı yakalamak. Oyunda yoğun trafiğin olduğu otoyollarda yüksek hızda ilerlerken karşımıza aniden trenler ve araçlar çıkabiliyor. Trenlere takıldığımızda oyun sonlanmakta. Araçlara çarpıp kaza yaptıktan sonra ise kullandığımız aracı kontrol ederek yol dışına çıkmamamız gerekiyor.

Blocky Highway bir sonsuz koşu oyununa benzeyen bir oynanışa sahip. Oyunda aracımız sürekli ilerlerken biz sadece oyunu yönlendiriyoruz. Engelleri aşarken yol üzerindeki altınları toplayabilmekteyiz. Altınları topladıkça yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Bu araçlar kendilerine has yeteneklere sahip. Tank gibi araçlarla trafikteki araçları havaya uçurabilmeniz mümkün.

Minecraft benzeri küp görünümüne sahip grafikler kullanan Blocky Highway genel olarak göze hoş görünüyor ve akıcı bir şekilde çalışıyor. Oyunun içerisinde 30 farklı araç seçeneğiniz kilidini açabilmeniz mümkün. Basit bir kontrol sistemini güzel grafiklerle ve eğlenceli bir oynanışla birleştiren Blocky Highway denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

ARTILAR

Heyecan dolu oyun yapısı

Basit kontroller

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR