Blogaps Kadın

Blogaps Kadın
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogaps Kadın, moda ve yaşama dair son trendleri, ipuçlarını, röportajları sunan blogları bir araya topluyor.

Blogaps Kadın, modanın nabzını tutan blog sitelerini bir araya toplayan ücretsiz bir Android uygulaması. Aralarında Buse Terim, Nil Ertürk, Zeynep Özyılmazel’in de bulunduğu moda ve yaşama dair son trendleri, ipuçlarını, makaleleri tek bir yerden takip etme kolaylığı sunan uygulamaya tüm bayanların göz atmalarını tavsiye ederim.

Modayı, tarzları yakından takip eden bayanların vazgeçilmezleri arasına alacaklarını düşündüğüm Blogaps Kadın uygulamasında an itibarıyla 9 blog bulunmakta ve bunların sayısı gün geçtikçe artırılmakta. En iyi moda – kadın bloglarını bir araya getirerek en önemlisi de tek tek ekleme sorununu yaşatmayan kadınlarıa özgü blog uygulamasındaki içeriklerin gerçek zamanlı olarak güncellendiğini de belirteyim. Tabii ki bu tarz uygulamaların olmazsa olmazı anlık bildirimler bu uygulamada da var. Dilerseniz kapatabiliyorsunuz lakin söz konusu moda olduğu için sürekli açık tutmanızı öneririm.

Uygulamanın arayüzüne baktığımızda son derece sade bir düzenin tercih edildiğini görüyoruz. Takip edebildiğiniz tüm kadın blogları sol panelde ve tek dokunuşunuzda sundukları içeriğe anında erişebiliyorsunuz. Yani üyelik modeliyle çalışan bir uygulama değil; doğrudan içeriğinden yararlanabiliyorsunuz. Okuma ekranı da beğendiğiniz içeriği paylaşabileceğiniz, favorilerinize ekleyebileceğiniz, okuma deneyiminizi artırabileceğiniz seçeneklerden oluşuyor. Burada en beğendiğim nokta yazıların tamamının ister uygulama içerisinden ister herhangi bir web tarayıcıdan okunabilmesi oldu.

YORUMLAR