Blogaps Kişisel

Blogaps Kişisel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogaps Kişisel, en iyi Türkçe kişisel blog sitelerini bir yerden takip edebileceğiniz bir Android uygulaması.

Blogaps Kişisel, Android telefon ve tablet kullanıcılarının en iyi kişisel blogları tek bir yerden takip edebilecekleri bir uygulama. Sinema, müzik, teknoloji, sağlık, moda, magazin daha pek çok konuda yazılar paylaşan en iyi kişisel blogları bir noktada toplayan uygulama tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak geliyor.

Android platformunda dilediğiniz blogu takip edebileceğiniz onlarca RSS uygulaması var ve hem görsel hem de kullanılabilirlik olarak oldukça başarılılar. Lakin çoğunda kaynaklar doğrudan gelmiyor; kendiniz tek tek beğendiklerinizi eklemek durumunda kalıyorsunuz ki bu da zaman alan bir şey. Android kullanıcılarına özel hazırlanan Blogaps Kişisel uygulaması bu soruna çözüm getirmek amacıyla oluşturulmuş. Eğer özel bir ilgininiz yoksa başka bir deyişle tüm konular ilginizi çekiyorsa en iyi kişisel blog sitelerinin yer aldığı bu uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız.

Hemen her konuda içeriğe ulaşabileceğiniz 10’dan fazla kişisel blogu doğrudan sunarak kaynak eklemeyle uğraşma sorununa çözüm getiren Blogaps Kişisel blog uygulamasında yazılanları ister uygulamadan ayrılmadan (özet şeklinde değil yazının tümü gösteriliyor) isterseniz de web tarayıcınızdan okuyabiliyor, hızlı paylaş butonu ile sosyal ağlarda anında paylaşabiliyorsunuz. Benzer uygulamalarda gördüğümüz yazı boyutunu ayarlama, arama yapma, sıralama, okundu olarak işaretleme ve silme gibi tüm seçenekler var.

Blogaps Kişisel, değerli blog yazarlarının güncel yazılarını senkronize ederek sunuyor. Genel olarak başarılı bir uygulama ancak kendi takip ettiğimiz blogları ekleyemiyoruz.