Blogaps Medya

Blogaps Medya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogaps Medya, en iyi sosyal medya bloglarını bir arada sunan bir Android uygulaması.

Blogaps Medya, sosyal medya, girişimcilik, pazarlama, teknoloji üzerine içerik üreten Türkçe blogları bünyesinde barındıran bir RSS uygulaması olarak öne çıkıyor. Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz uygulamada sosyal medyanın nabzını tutan en kaliteli siteler bulunmakta. En güzeli de bu siteleri tek tek eklemeniz gerekmiyor; hazır eklenmiş şekilde karşınıza geliyor.

Sosyal medya, girimcilik, pazarlama, reklamcılık konuları hakkında yazılıp çizilenler ilginizi çekiyorsa, mobilde de günün her saatinde sıklıkla konuşulanları takip ediyorsanız tüm kaynakları tek bir noktada toplayan Blogaps Medya uygulaması vazgeçilmezleriniz arasında olacaktır.

En iyi sosyal medya bloglarının listelendiği olabildiğince sade, basit kullanıcı arayüzüyle bizleri karşılayan Blogaps Medya uygulamasında şu anda 11 farklı kaynak bulunmakta ve bu kaynaklar otomatik olarak senkronize edilmekte. Yani; blogların içeriği güncellendiğinde anlık olarak uygulama da güncelleniyor ve dilerseniz yeni yazılar eklendiği bildirim alabileceğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Okuma ekranından bahsedecek olursam; Haberleri hem telefon hem de tablette rahatlıkla okuyabilmenizi sağlayan tüm seçenekler elinizin altında. Yazı tipini değiştirme, blog içeriklerini düzenleme gibi okuma deneyimine etki eden seçeneklerin yanında içeriği paylaşma, favorilere ekleme gibi klasik RSS uygulamalarında gördüğümüz seçenekler de var.

Sosyal medyaya derinlemesine ilginiz varsa sektörün önde gelen bloglarını içeren Blogaps Medya uygulamasını indirip bir göz atın derim. Kendi kaynaklarımızı ekleyememe dışında bir eksiği yok.

YORUMLAR