Blogaps Seyahat

Blogaps Seyahat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogaps Seyahat Android uygulamasıyla en iyi seyahat bloglarını tek bir yerden takip edebiliyorsunuz.

Blogaps Seyahat, en iyi seyahat bloglarını tek bir noktadan takip edebileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması. Hem telefon hem de tabletinize indirebileceğiniz uygulamada AzGezmiş, Bekran Sarsılmaz, Celebi Alper, Geziko Blog gibi seyahat etmeyi seven insanlar için güncel içerikler sunan blogları bulabiliyorsunuz.

Gezmeyi seven herkesin göz atması gerektiğini düşündüğüm Blogaps Seyahat uygulamasında ülkemizde en çok takip edilen seyahat blogları göze çarpıyor. Düzenli olarak içerik üreten kişilerin yazılarını tek bir yerden en önemlisi de kaynak ekleme ile uğraşmadan takip etme kolaylığı sunan uygulamada içerikleri en sade şekilde doğrudan uygulama içerisinden veya dilediğiniz bir web tarayıcısında okuyup paylaşabiliyorsunuz. Okuma ekranı da oldukça sade hazırlanmış ve yazıyı farklı boyutta okuma, paylaşma, bağlantısını alma, favorilere ekleme hatta çevirme (tahmin edeceğiniz üzere Google Translate üzerinden) seçenekleri mevcut. Sadece okuma alanında değil blog yazıları kısmında da seçenekler var ki bunlar sayesinde o kişinin dilediğiniz yazısınına hızlaca ulaşabiliyorsunuz.

Blogaps Seyahat, her ne kadar en iyi seyahat bloglarını bir araya toplayıp bizi kaynak ekleme derdinden kurtarsa da yine de kendi sevdiğimiz blogları da ekleme şansı sunmalıydı. İlerleyen güncellemelerde bu özellik eklenirse daha kullanışlı bir blog takip uygulaması olabilir diye düşünüyorum.

YORUMLAR