Blogaps Teknoloji

Blogaps Teknoloji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogaps Teknoloji, bloglarında teknolojiye dair makaleler yazan kişileri takip edebileceğiniz bir Android uygulaması.

Blogaps Teknoloji, adından da tahmin edeceğiniz üzere bloglarında teknolojiye dair yararlı bilgiler, haberler paylaşan kişileri takip edebileceğiniz bir Android uygulaması. Android cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz uygulamada aralarında Teakolik, Melih Bayram Dede gibi önemli kişilerin yazılarını da gerçek zamanlı olarak takip etme şansına sahipsiniz.

Hali hazırda RSS uygulamaları sayesinde dilediğimiz blogları ekleyip, gerçek zamanlı olarak takip etme şansına tabii ki sahibiz. Hatta HTC gibi bazı telefonlarda haber takip etme uygulamaları birlikte geliyor. Ancak bu tarz uygulamalarla ilgimizi çeken konuları güncel olarak takip edebilmemiz için tek tek haber kaynağı eklememiz gerekiyor. Eğer ilgi alanlarınız arasında teknoloji varsa ve de sadece kişisel blogları takip etmek istiyorsanız Blogaps Teknoloji uygulamasıyla tanışmalısınız. İçi dışı teknoloji olmuş kişilerin ilgisini çekecek bu uygulamada sektörün tanınan simalarını bulabiliyorsunuz. Bloglarına yazdıkları teknoloji içerikli makaleler gerçek zamanlı olarak uygulamaya düşüyor.

Yeni yazılarda anlık bildirim sunan (dilerseniz kapatabiliyorsunuz) uygulamada haberleri dilediğinizce şekilde dizebiliyorsunuz. Liste, ızgara, kutucuk dahil birçok seçeneğiniz var. Okuma ekranı ise olabildiğince sade ve haberi en iyi şekilde okuyabilmeniz ve hızlıca paylaşabilmeniz için tüm seçenekler var.

Blogaps Teknoloji, kişisel düşünceleri içeren yazıların olduğu saf teknoloji içeriğine erişebileceğiniz güzel bir uygulama. Bence tek eksisi dilediğimiz kişinin blogunu ekleyememiz, sadece sunulan kişilerin bloglarıyla sınırlı tutulmamız.

YORUMLAR