Blood Alcohol Finder 1.04 (Android)

Blood Alcohol Finder

Blood Alcohol Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blood Alcohol Finder ile kaç promil alkol aldığınızı, kendinize ait birkaç bilgiyi girerek kolayca hesaplayabilirsiniz.

Blood Alcohol Finder, zengin ancak bir o kadar da basit bir vücutta bulunan alkol oranını, yani kaç promil alkol aldığımızı hesaplayan bir program. Bunu yapabilmesi için programa kendimize ait birkaç bilgi veriyoruz, o da bize ne kadar sarhoş olduğumuzu söylüyor.

Programın kullanımı ise şöyle; Öncelikle kendiniz için ve arkadaşlarınız için kullanıcı profilleri oluşturuyorsunuz. Bu profilleri oluştururken adınız, kilonuz ve cinsiyetiniz esas alınıyor. Kullanıcı profilini oluşturduktan sonra seçtiğiniz profil için yüzlerce içki seçeneği arasından hangisini içiyorsanız, kaç ml içiyorsanız listeden bulup ekliyorsunuz. İsterseniz içki listesindeki içkileri seçin, isterseniz kendi kokteyllerinizi oluşturun. Blood Alcohol Finder programıyla hepsini yapabiliyorsunuz. 

Son olarak da ne zamandır alkol aldığınızı giriyorsunuz. Ardından sizin kanınızda ve arkadaşlarınızın kanında ne kadar alkol olduğunu program hesaplıyor. Yapılan hesapları program ondalık birimde gösteriyor.

Üretici uyarısı: Blood Alcohol Finder tahmin yürütme yoluyla sonuca varan bir uygulamadır ve kesin sonuçlar vermez. Blood Alcohol Finder bulgularından hareketle resmi bir form ya da araç kullanmak güvenli değildir.