Bloody West: Infamous Legends 1.0.1 (Android)

Bloody West: Infamous Legends

Bloody West: Infamous Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloody West: Infamous Legends, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Vahşi Batı konseptli bir strateji oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Bloody West: Infamous Legends, Western dünyasının kapılarını mobil oyunculuğa açan konsept bir strateji oyunudur.

Hikaye bazlı bir oyun olan Bloody West: Infamous Legends, strateji oyunu dinamiklerinin başarıyla işlendiği bir mobil oyundur. Western konseptli bir oyun olan Bloody West: Infamous Legends mobil oyunu hakkında fikir sahibi olmak adına öncelikle oyunun hikayesinden bahsetmek gerekiyor.

Oyunda Vahşi Batı’nın merkezlerinden biri olan New Mexico’nun yöneticisi olarak oynayacaksınız. Oyundaki amacınız ise kovboy çetelerini kontrol altında tutmak ve etki alanınızı olabildiğince genişletmek olacak. İç savaşın sonunda tesadüfen New Mexico’da bir kasabaya yönetici olan kahramanızın bu bölgedeki en büyük yardımcısı da eski arkadaşı John Galveston olacak. Ayrıca oyunda çetelere karşı ne kadar kararlı ve dirençli olursanız Bill Hickok, Jesse James, Wyatt Earp ve Billy the Kid gibi Western efsaneleri sizin yanınızda olacaktır.

Haydutlara karşı kıyasıya bir mücadele vereceğiniz Bloody West: Infamous Legends oyununda atınızı ve silahınızı alıp Vahşi Batı’nın hakimi olun. Bloody West: Infamous Legends mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR