Blowy Fish 1.02 (Android)

Blowy Fish

Blowy Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fizik tabanlı bir sualtı platform oyunu olan Blowy Fish Android cihazlarınız için tamamen ücretsiz.

Fizik tabanlı bir sualtı macerası yaşamak istiyorsanız Android cihazlarınız için çıkan sıradışı bir platform oyunu olan Blowy Fish hoşunuza gidebilir. Basit görünümüne rağmen oldukça eğlenceli bir oyun ile karşı karşıyayız. Özellikle Japon mutfağında köklü bir yere sahip olan balon balığının sushi maceralarını bir kenara atıp okyanus yaşamına odaklanıp hayatta kalmayı deniyoruz.

Karakterinizi şişirip fırlattığınız bu oyunda başlangıç noktasından bitiş noktalarına uzanan bölümleri sağ salim atlatmanız gerekiyor ama parkurların hepsi ölümcü tuzaklarla dolu. Bunların arasında denizalti mayınları ve kapan gibi sıkıştıran istridyeler de var. Bu da yetmezmiş gibi koş basına sahip olup size kafa atan deniz canlıları da eksik olmuyor. Fizik tabanlı bu oyunda amacınız sağ tarafta bulunan bitiş noktasına ulaşmakken size mani olmak isteyen birçok unsur var.

Android telefon ve tablet üzerinden akıcı bir şekilde oynanabilen bu oyun düşük gereksinimleriyle herkese göre bir tasarım aktarmayı başarırken hem tamamen ücretsiz hem de herhangi bir uygulama içi satın alma seçeneği barındırmıyor.

YORUMLAR