BMX Extreme 1.8.034 (Android)

BMX Extreme

BMX Extreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BMX Extreme mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bisiklet oyunudur

BMX Extreme eğer eğlenceli bir yarış oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil bisiklet oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan BMX Extreme'de bisikletine atlayarak görkemli gösteriler yapan bir kahramanı yönetiyoruz. BMX bisikletler birçoğumuzun çocukluğunda rüyalarımıza giren bisikletler olmuştur. Mahallede bir BMX bisiklet sahibi olmak mahalle çocukları arasında saygınlık kazanmanızı sağlardı. Bu güzel bisikletlerin bu kadar popüler olmasının nedeni akrobatik hareketlere elverişli olmalarıydı. BMX Extreme bize bu akrobatik hareketleri mobil cihazlarımız üzerinde gerçekleştirme fırsatı veriyor.

BMX Extreme'de temel amacımız en yüksek puanı alarak bölümü geçmek. Bu iş için havada takla atmak, rampalardan uçmak gibi çılgın akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Ayrıca yolumuzun üzerindeki yıldızları toplayarak ekstra puan kazanabiliyoruz. Oyunda 3 farklı çevrede yarışırken 45 zorlu bölümde yeteneklerimizi test ediyoruz.

BMX Extreme kolay oynanabiliyor; fakat oyunda ustalaşmak için pratik yapmanız gerekiyor. Güzel grafiklerle donatılmış BMX Extreme bisiklet yarışlarını seven oyuncuların hoşuna gidecektir.