Bombplan Classic

Bombplan Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bombplan Classic, elinizdeki bombalarla yolunuza çıkan engelleri yok etmenizi ve yeni bölümlere geçmenizi amaçlayan bir oyundur.

Bombplan Classic, bir zamanların efsane oyunu Bomberman'in en güncellenmiş hallerinden birisi. Android platformunda ücretsiz olarak indirebileceğiz bu oyun sayesinde zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Birbirinden güzel bölümleri ve karakterleri ile birlikte adeta bağımlısı olacağınız Bombplan Classic, dünya üzerinde binlerce oyuncu tarafından oynanıyor. Dilerseniz bu binlerce oyuncudan birisini seçip iki kişilik olarak Bombplan Classic'i oynayabiliyorsunuz. Bu sayede yapmanız gereken görevleri ve karşınıza çıkan engelleri daha kolay aşabilirsiniz.

80'i aşkın bölümü ve birbirinden korkutucu canavarlarıyla Bombplan Classic, hem tablette hem de telefonlar üzerinden sorunsuz olarak oynanabiliyor. Oyuna başladığınızda yapmanız gereken ilk işlem kullanıcı profilinizi oluşturmak. Daha sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız karşınıza çıkan engelleri ve canavarları yok etmek. Bunun için ekran üzerinde bulunan yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebiliyor ve bombalarınızı bırakabiliyorsunuz. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu; bombalar patlarken gidebildiğiniz kadar uzağa gitmeniz lazım. Aksi takdirde bomba sizi de patlatabilir.

Oldukça basit ve eğlenceli bir oyun olan Bombplan Classic'i hemen şimdi indirin ve oynayın!

YORUMLAR