Boomerang Notifications

Boomerang Notifications
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boomerang Notifications, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde kullanılabilecek bir bildirim kayıt etme ve düzenleme uygulamasıdır.

Boomerang Notifications, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde kullanılabilecek bir bildirim kayıt etme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde telefonunuza gelen bildirimleri kayıt edebilir ve daha sonra bakabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza gelen bildirimleri bu uygulama sayesinde kayıt edebilir ve daha sonradan bildirimlere bakabilirsiniz. Bildirim ekranınızda kalabalık olmasını sevmiyorsanız bu uygulama sayesinde bildirimleri bir arada tutabilirsiniz. Tıpkı bir hatırlatıcı gibi çalışan uygulama bildirimleri kayıt ediyor ve daha sonra size sürekli uyarıda bulunuyor. Oldukça işlevsel olan Boomerang Notifications sayesinde bildirimlerinizi düzene sokabilirsiniz. Telefonun ekranında bildirim tutmak hoşunuza gitmiyorsa bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Tüm uygulamalar ile entegre bir şekilde çalışan Boomerang Notifications, küçük boyutuyla da telefonunuzda ağırlık yapmayacak. 

Uygulama Özellikleri;

  • Bildirim hatırlatıcı
  • Titreşimli uyarı
  • Başlangıç ayarları
  • Güvenli
  • Basit ve kullanışlı

Boomerang Notifications uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.