BOOST BEAST

BOOST BEAST
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BOOST BEAST, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

BOOST BEAST, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur. Bildiğiniz gibi üçlü eşleme oyunları son yılların en popüler oyun kategorilerinden bir tanesi haline geldi.

Özellikle Facebook'ta Candy Crush gibi oyunlar bu kategorinin popülerliğini artırmasına sebep oldu diyebiliriz. Daha sonra öncelikle bilgisayarlarınızda daha sonra da mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok üçlü eşleme oyunu ortaya çıktı.

Android cihazlarınızda şu anda oynayabileceğiniz farklı konu ve temalara sahip yüzlerce hatta belki de binlerce üçlü eşleme oyunu olduğunu söylersek yanlış olmaz. BOOST BEAST de bunlardan bir tanesi.

Kategoriye yine çok fazla bir yenilik katmayan bir oyun olan Boost Beast'in en önemli özelliği canlı ve  renkli grafikleri diyebilirim. Sevimli karakterleri ve anime tarzı stiliyle dikkat çeken oyunda amacınız aynı çeşitteki kafaları birleştirip patlatmak.

Oyunun konusuna  göre bütün insanlık virüs taşıyan bir meteor yüzünden zombilere dönüşmüştür. Bu dünyada kurtulan bir tek hayvanlar olmuştur ve hayvanların lideri Alec dünyanın düzenini geri getirmek ve zombileri öldürmek için yola çıkar.

Oyun üçlü eşleme tarzını aynı zamanda savunma ve rol yapma ile birleştiren tarzda. Yani siz alt tarafta kafaları eşledikçe üst tarafta hayvan kahramanlarınız da zombilere saldırıp onları yokedebiliyor. Bu yüzden de hızlı olmanız gerekiyor.

Oyunda 100'den fazla bölüm bulunuyor ve eğer isterseniz Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla puanlarınızı karşılaştırabiliyorsunuz. Farklı olmasa da eğlenceli bir oyun olan Boost Beast'i kategoriyi sevenlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR