Booster Kit: Clean/Optimize 1.0 (Android)

Booster Kit: Clean/Optimize

1.0
Booster Kit: Clean/Optimize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Booster Kit: Clean/Optimize Android cihazınızın performansını artıran bir uygulamadır

Booster Kit: Clean/Optimize eğer yavaşlayan Android cihazınızdan şikayetçiyseniz işinize yarayabilecek bir Android optimizasyon uygulaması.

Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Andrıid hızlandırma aracı olan Booster Kit: Clean/Optimize, Android cihazınızın geneli için tasarlanmış bir bakım aracı olarak düşünülebilir. Booster Kit: Clean/Optimize sadece RAM belleğinizi temizleyerek uygulamaların ve oyunların çalışması için yer açmakla kalmıyor, pil ömrünüzü uzatacak özellikler de barındırıyor.

Booster Kit: Clean/Optimize'ın Game speed Booster özelliğiyle oyunların açılış hızını artırabilmeniz mümkün. Uygulama RAM temizleyerek oyunların daha rahat çalışmasını, takılmalar yaşamamanızı mümkün kılmakta.

Booster Kit: Clean/Optimize önbellek temizleme aracıylaAndroid cihazınızda oluşturulan çöp dosyaları tespit edebiliyor, kullanılmayan apk dosyalarını silabiliyor. Uygulama pil kullanımınız konusunda size istatistikler sunarken tavsiyelerle pil ömrünüzü nasıl uzatabileceğinizi öğrenmenize yardımcı oluyor.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR