Boyama Kitabım 1

Boyama Kitabım 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boyama Kitabım 1, Android cihazlarınız üzerinde eskiden kitaplarda yaptığımız gibi boyama yapabilmenizi sağlayan eğlenceli bir uygulama.

Boyama Kitabım 1, çocuklar için özel olarak geliştirilen ve içerisinde 5 farklı boyama içeren eğlenceli ve aynı zamanda eğitici bir Android boyama kitabı uygulaması.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip çocuklarınız ile birlikte oynayabileceğiniz boyama kitabı oyununun arayüzü ve grafikleri oldukça hoş.

Çocuklrınızın renk algılarını geliştirmek için iyi yöntemlerden bir tanesi olan uygulama, aynı zamanda onların keyifli vakit geçirmesini de sağlıyor.

Seriler halinde hazırlanan uygulamaların her bir serisinin içerisinde 5 boyama bulunuyor. Eğer oyunu oynatacağınız çocuğunuzun yaşı ufaksa ona yardımcı olarak boyamanın nasıl yapılacağını gösterebilirsiniz.

Ekranın sol tarafından seçeceğiniz farklı renkteki kalemler ile orta alandaki şekli tamamen boyamanız gereken uygulamayı indrirerek siz de çocuklarınıza eşlik edin ve birlikte eğlenceli vakit geçirin.

YORUMLAR