Brain Exercise

Brain Exercise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Exercise uygulamasıyla Android cihazlarınızdan ne kadar hızlı toplama işlemi yapabildiğinizi test edebilir, zihin egzersizi yapabilirsiniz.

Brain Exercise uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz beyin egzersizi uygulamaları arasında yer alıyor ve hem çok kolay kullanımlı sade yapısı, hem de zaman zaman oldukça zorlayıcı olması sayesinde zihin egzersizlerini oldukça keyifli bir hale getiriyor diyebilirim.

Günlük hayatın koşturmacası içerisinde maalesef çoğu zaman zihnimizi taze tutmak amacıyla gerçekleştirmemiz gerekenleri atlayabiliyoruz ve bu durum bir süre sonra beyinimizin körelmesine neden oluyor. Halbuki zaman zaman zihin alıştırmaları gerçekleştirenlerin hem işlerinde daha başarılı oldukları hem de konsantrasyonlarını daha uzun sürelerle koruyabildikleri bilinenler arasında.

Brain Exercise uygulamasını kullanırken karşınıza iki adet farklı bölme çıkıyor ve bu iki bölmenin her birinde dört adet sayı yer alıyor. Oyunda yapmanız gereken her iki bölmenin hangisindeki sayıların toplamının daha büyük olduğunu olabildiğince hızlı bir şekilde hesaplamak ve daha sonra seçiminizi yapmak.

Elbette bu seçimi ne kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirseniz kendinizi o kadar başarılı kabul edebilirsiniz. Uygulamada her ne kadar genel bir skor yahut puan listesi yer almasa da kendi kendinizle veya arkadaşlarınızla direkt olarak en hızlı hesabı kimin yapacağı konusunda iddiaya girmenize hiç bir şey engel olamaz.

Basit ve sıkıcı olmayan yapısıyla göz atmadan geçmemeniz gereken mini egzersizlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR