Brain Wars 1.0.1 (Android)

Brain Wars

Brain Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz beyin egzersizi oyunudur.

Brain Wars, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir akıl oyunu ve zihin egzersizi oyunudur. Önce iOS versiyonu çıkan ve popüler olan oyunun artık bir de Android versiyonu var.

Brain Wars oyunu ile aklınızı ve beyninizi zorlayabilir, kendinizi test edebilir ve aynı anda da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca tek başınıza oynamanın yanında dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte de oynayıp onlara kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Oyun içinde çok farklı ve birbirinden eğlenceli pek çok bulmaca oyunu bulunuyor. Renk oyunlarından sayı oyunlarına kadar farklı oyunlarda farklı puanlar alabilir ve liderlik listelerini zorlayabilirsiniz.

Oyunun arayüzü de gayet anlaşılır tasarlandığından hiç bir sıkıntı çekmeden adapte olabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınızla bağlanıp arkadaşlarınızla birlikte yarışabilirsiniz. Dille alakalı bir şey içermediğinden her yaştan insan, İngilizce bilsin ya da bilmesin rahatça oyunları oynayabilir.

Eğer siz de klasik oyunlardan sıkıldıysanız ve farklı tarzda bir oyun arayışındaysanız, Brain Wars'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR