Brave Puzzle 1.4.001 (Android)

Brave Puzzle

Brave Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Puzzle eşleştirme ve rol yapma oyunlarında gördüğümüz dinamikleri başarıyla bir araya getiriyor.

Brave Puzzle, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan ve bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabiliyoruz.

Oyun her ne kadar klasik eşleştirme oyunları çizgisinde ilerlese de sunduğu fantastik öğelerle rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor ve ortaya ilgi çekici bir oyun deneyimi çıkartıyor. Oyundaki temel görevimiz parmağımızı ekrandaki taşlar üzerinde sürükleyerek aynı renkli olanları yan yana getirmek ve yok olmalarını sağlamak. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla taşı yan yana getirirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyunu asıl ilginç kılan özellik ise fantastik öğelerle ve RPG dinmaikleriyle zenginleştirilmiş olması. Oyunda taşları eşleştirdikçe rakiplerimize saldırılar yapıyoruz. Karşımıza çıkan rakipleri alt etmek için mümkün olduğunca fazla taş eşleştirmemiz gerekiyor. Rol yapma oyununda görmek istediğimiz karakter güçlendirmeleri bu oyunda da mevcut. Bölümleri geçtikçe karakterimizi güçlendirebiliyor ve rakiplerimizin karşısına çok daha güçlü bir şekilde çıkabiliyoruz. Maçlar esnasında bonusları ve ekstra özellikleri kullanarak rakiplerimizi daha kolay yenebiliyoruz.

Brave Puzzle'da git gide zorlaşan bir oyun yapısına yer verilmiş. İlk bölümler daha çok ısınma ve alıştırma havasında ilerliyor. Fakat rakipleri alt ettikçe karşımıza çok daha acımasız olanlar çıkmaya başlıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Brave Puzzle, bulmaca ve rol yapma oyunları oynamaktan keyif alan ve bu kategoride oynayabileceği bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında bulunuyor.