Break A Brick

Break A Brick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Break A Brick ile Android cihazlarınızdan düşmanınız olan tuğlaları kırın ve galaksinin yeni yerlerini keşfe çıkın.

Break A Brick oyunu, Android mobil cihaz sahiplerinin keyifle oynayabilecekleri bir tuğla kırma oyunu diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve herhangi bir reklam barındırmayan bu tuğla patlatma oyunu, uzay gemisi kullanan kedi dostumuzun karşısına çıkan piriketleri kırarak yolculuğuna devam etmesi ve yeni galaksiler keşfetmesi üzerine kurgulanmış.

Oldukça atari kokan müziklere ev sahipliği yapan oyun, sizi bir an önce atmosferi içerisine almakta pek de zorlanmayacaktır. Aynı zamanda kaliteli bir görünüm ve sevimli grafiklere sahip olan Break A Brick, aksiyon puzzle oyunları arayanların değerlendirebilecekleri en iyi alternatiflerden birisi haline geliyor.

Toplamda 76 seviye barındıran oyunda seviyeler zorlaştıkça karşınıza çok daha zor bulmacalar ortaya çıkıyor. Doğru renkteki tuğlaları kırmanız gereken oyun, sabit renkli tuğlaların yanında renk değiştiren, patlamayan, tnt özelliğine sahip olan ve diğer türdeki pek çok tuğlayı da içinde bulunduruyor ve böylece oynarken aksiyonun ortasında stratejinizi de gözden geçirerek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor.

Diğer pek çok benzer oyunda olduğu gibi bu oyunda da güçlendirme seçenekleri mevcut fakat bu güçlendirici yani power-uplar oyunun dengesini bozmayacak bir şekilde hazırlanmışlar. Güçlendiricileri alarak oyunu çok çok daha kolay bir şekilde bitireceğinizi düşünüyorsanız bunun pek de sandığınız gibi olmayacağını belirtmek gerek.

Rescue-Cat adlı karakterimizin kullandığı uzay gemisi, puanları topladıkça yeni galaksilere gidiş yolunu buluyor ve her galakside bizi birbirinden heyecanlı bölümlerin beklediğini söylemek mümkün. Eğer yeni bir aksiyon bulmaca oyunu arıyor ve alternatif bulamıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR