Break The Ice: Snow World 2.6.3 (Android)

Break The Ice: Snow World

Break The Ice: Snow World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz üçlü eşleme oyunudur.

Break The Ice: Snow World, Android cihazlarınıza indirip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir üçlü eşleme oyunudur. Bu tarz pek çok oyun bulunsa da canlı grafikleri ve sorunsuz çalışan fizik motoruyla oyuncuların beğenisini kazanmış diyebilirim.

Oyunda amacınız ekranda bulunan farklı renklerdeki kareleri, aynı renkler bir araya gelecek şekilde düzenleyerek patlatmak ve karelerin hepsinden kurtulmak. Oyunda level atlayarak ilerliyorsunuz ve level atladıkça oyun daha da zorlaşıyor.

Her levelde kareleri hareket ettirmek için yalnızca belli sayıda hakkınız oluyor. Örneğin 3 hareket hakkınız varsa ve tek hareketle hepsinden kurtulabilirseniz 3 yıldız,  2 hareket kullanırsanız 2 yıldız ve hareketlerinizin hepsini kullanırsanız 1 yıldız alarak leveli tamamlamış olursunuz.

Oyunda yine 3 farklı oyun modu bulunuyor: classic, expansion ve arcade. Diğer üçlü eşleme oyunlarına göre daha zevkli ve daha fazla beyninizi çalıştırmaya zorlayacak bir oyun olduğu için bence sizler de indirip denemelisiniz.

YORUMLAR