Brewster Address Book

Brewster Address Book
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brewster Address Book uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizde adres defterinizi çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Brewster Address Book uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir adres defteri uygulaması olarak hazırlanmış ve tüm kişilerinizin varsayılan rehber uygulamasına göre daha etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayabiliyor. Zira uygulama sayesinde kişilerin tüm iletişim bilgileri ve internetteki profillerini bir araya getirmek mümkün oluyor ve bu durum sayesinde herkesin tüm bilgilerine tek bir noktadan erişebiliyorsunuz.

Bunu gerçekleştirebilmek için Brewster Address Book uygulaması cihazınızda bulunan kişileri sosyal ağlarınızda ekli olan kişilerle birleştiriyor ve dolayısıyla herkesin tüm bilgilerini kendi altındaki profillerde bir araya getiriyor. Bu sayede bir arkadaşınızın kontak bilgilerini incelediğinizde onun doğum tarihinden tutun da çalıştığı yere kadar tüm bilgileri anında görebiliyorsunuz.

Eğer kişilerinizin profil bilgilerinde bir değişiklik meydana gelirse, bu değişiklik hemen uygulamaya yansıtılıyor ve eski bilgiler ortadan kaldırılıyor. İsterseniz uygulama içerisindeki kişi kartlarını diğer arkadaşlarınıza da gönderebilir ve böylece tüm iletişim bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Herhangi bir arama geldiğinde kişilerin büyük ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarının sunulması sayesinde kimin aradığını yazılara bakmadan anlayabiliyorsunuz. Binlerce kişiyi cihazının adres defterinde bulunduran kullanıcıların uygulama sayesinde daha düzenli bir şekilde çalışabileceğine inanıyorum.

YORUMLAR