Bridge Constructor Portal 1.0 (Android)

Bridge Constructor Portal

1.0
Bridge Constructor Portal
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mühendislik yeteneğinizi gösterme zamanı

Bridge Constructor Portal, PC ve oyun konsollarının ardından mobil platforma çıkış yapan mühendislik simülasyonu oyunu. Headup Games’in köprü inşa etme temelli oyununu tüm bulmaca severlere tavsiye ederim. Ücretsiz değil ancak karar vermeden önce tanıtım videosunu izleyerek oynanış dinamiklerine bir dikkat edin derim.

Mobildeki en zor oynaması en keyif veren köprü inşa etme oyunu Bridge Constructor’ın yeni bölümünde klasik Portal ve Bridge Constructor birleştirilmiş. Dolayısıyla serinin önceki oyunlarını da oynarsanız veya oynadıysanız çok daha keyif alırsınız. Oyunda Aperture Science Güçlendirme Merkezi denilen bir yere giriyoruz. Buranın test laboratuvarında yeni bir çalışan olarak görevimiz 60 test odasında köprüler, rampalar ve diğer yapıları inşa etmek ve araçların güvenle bitiş çizgisine ulaşmasını sağlamak. Çöp adamların kontrolünde olan araçların kaza yapma riskleri var. Gözcü taretleri, asit havuzları, lazer bariyerleri aşmalarını sağlamak, test odalarından zarar görmeden geçmek için portal araçlarını kullanıyoruz.

Türkçe dil desteğiyle gelen oyunda doğrudan köprü, yapı inşa etmeye başlamıyoruz. Öncelikle iş başvurusu yapıyor, deneme sürecinden geçiyor, sonrasında başarılı olursak test odalarına giriyoruz.

YORUMLAR