Brightest Flashlight Free 2.4.2 (Android)

Brightest Flashlight Free

Brightest Flashlight Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brightest Flashlight Free, elektrikler gittiğinde karanlık odalarda oturmaktan kurtulmanızı sağlayacak ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android uygulama.

Eğer aydınlığa ihtiyacınız olduğunda Android mbil cihazlarınızı kullanarak ortamı aydınlatmak istiyorsanız kullanmanız gereken uygulama Brightest Flashlight Free uygulamasını indirebilirsiniz. Android platformu üzerinde en parlaklık veren el feneri uygulamalarından bir tanesi olan Brightest Flashlight Free, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Cihazlarınız üzerindeki tüm ışıkları aktifleştiren ve maksimum aydınlatma potansiyellerini kullanan uygulama sayesinde kapkaranlık bir odaya bile güneş açtırabiliyorsunuz. Özellikle elektrik kesintileri yada ışıklandırması olmayan ortamlarda çok işinize yarayabilecek olan uygulama, Android cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamanın aydınlatmak için temel olarak kullandığı parça ise cihazlarınızın flaş ışığıdır. Flaş ışığını maksimum parlaklık seviyesinde açarak bulunduğunuz ortamın aydınlanmasını sağlıyor. Fakat flaş ışığı dışında klavye, ekran ve bildirim ışıklarını da maksimum parlaklığa çekerek daha fazla aydınlatma sağlıyor.

Eğer bir el feneri uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Brightest Flashlight Free uygulamasını Android mobil cihazlarınıza indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR