Bubble Bird 1.2.3 (Android)

Bubble Bird

Bubble Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Bird, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir başka 3'lü eşleme oyunlarında bir tanesidir.

Bubble Bird, en az 3 aynı kuşu bir araya getirerek eşlemeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur. Daha önce aynı renkli balonları yada değerli taşları eşleştirmeye çalıştığınız farklı bir 3'lü eşleme oyunu oynadıysanız oyuna kısa sürede ısınabilirsiniz.

Eşleme oyunları ile karşılaştırıldığında yeni veya farklı bir özelliğe sahip olmayan Bubble Bird, eğlenceli bir oyun yapısına sahip ve denemeye değecek olan oyunlar arasında yer alıyor. Oyundkai amacınızda oldukça basit. Aynı renkli kuşlardan en az 3 tanesini bir araya getirerek eşlemeli ve kuş yuvalarını yıkarak bölümleri teker teker geçmelisiniz. Oynadıkça kazanacağınız altınlar ile bazı özel bölümlerin kilitlerini açabiliyorsunuz. Ayrıca altınları güçlendirici özellikler almak için de kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Ücretsiz Android bulmaca oyunu
  • Bölümleri bitirerek ödüller kazanma
  • Satın alınabilecek olan güçlendiriciler
  • Heyecanlı oynanış
  • Renkli ve etkileyici grafikler

Bu oyunda göre daha iyi grafikleri sahip bulmaca oyunları olmasına rağmen, Bubble Bird'ün grafikleri de oldukça etkileyici. Fakat bu tür bulmaca oyunlarında grafik kalitesi ilk bakacağımız özellikler arasında yer almıyor. Eğer bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Bubble Bird ile keyifli vakit geçireceğinize eminim.

YORUMLAR