Bubble Go Free (Android)

Bubble Go Free

Bubble Go Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Go Free ücretsiz bir balon patlatma oyunudur

Bubble Go Free eğer klasik türde eğlenceli bir balon patlatma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu bulmaca oyununda bizi keyifli bir macera bekliyor. Oyundaki temel amacımız ise ekrandaki bütün balonları patlatarak bir sonraki bölüme geçmek. Fakat ekrana sürekli yeni balonlar eklendiği için bu iş oyunun ilerleyen bölümlerinde bir hayli zorlaşmaya başlıyor. Bu nedenle daha dikkatli bir şekilde oyunu oynamamız gerekiyor. Oyunda balonları patlatabilmek için aynı renkteki en az 3 balonu birleştirmemiz gerekiyor. Balonları topumuzla diğer balonların yanına fırlatıyoruz. Her balon fırlatışımızda bir sonraki balon rastgele bir renk ile geliyor. Balonu fırlatmadan önce nişan alıoyurz ve aynı renkteki balonlara doğru balonu fırlatmaya çalışıyoruz.

Bubble Go Free kolay bir şekilde oynanabiliyor. Balonları nişan almak için parmağınızı ekranda balonu fırlatmak istediğiniz yöne doğru basılı tutuyorsunuz. Parmağınızı bıraktığınızda ise balon fırlatılıyor. Ne kadar çok balonu aynı anda patlatırsanız o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Oyun içerisinde yüzlerce bölüm yer alıyor ve Bubble Go Free uzun süren bir eğlence sunuyor.

Bubble Go Free'de yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızın puanlarıyla karşılaştırabilmeniz mümkün.

YORUMLAR