Build If You Can

Build If You Can
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Build If You Can, blokları düzgün bir şekilde koyarak yeni bölümlere geçmenizi amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Eğlenceli ses efektlerine sahip olan ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış grafikleriyle birlikte Build If You Can, oldukça ilginizi çekecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Build If You Can, blokları düzgün bir şekilde yerleştirmenizi amaçlıyor.

Build If You Can, bulmaca oyunları kategorisinde yer alan oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyunda size farklı farklı şekiller verilmekte. Sizin bu şekilleri oyundaki platformun üzerine yerleştirmeniz gerekiyor. Elbette blokları olduğu gibi koymayacaksınız. Öncelikle blokların yönünü değiştirmeli ve onları en uygun düzleme yerleştirmelisiniz. Daha sonra oyunun size verdiği diğer blokları da ilk koyduğunuzun üzerine ekleyerek devam etmeniz gerekli. Elinizdeki tüm bloklar bittiğinde başarınıza göre bölümü geçiyorsunuz. Eğer blokları yeteri kadar düzgün yerleştirememişseniz bölümü de geçemiyorsunuz. Blokların asla yere düşmemesi lazım. Bu yüzden oyunu dikkatli oynamanızda fayda var.

Oldukça geniş haritası ve birbirinden zorlu yüzlerce bölümüyle birlikte Build If You Can, sizi oldukça eğlenceli bir maceraya çağırıyor. Eğer boş zamanlarınızda oynayacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Build If You Can'i hemen şimdi indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR