Bull Dozer Driver 3D: Offroad 1.2 (Android)

Bull Dozer Driver 3D: Offroad

1.2
Bull Dozer Driver 3D: Offroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bull Dozer Driver 3D: Offroad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir buldozer simülasyonudur

Bull Dozer Driver 3D: Offroad eğer gerçekçi bir buldozer kullanma tecrübesini mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir dozer simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu buldozer simülasyonu oyununda yıkım işleri ile görevlendirilen bir buldozerin sürücü koltuğuna oturuyoruz ve bize verilen görevleri zamanında tamamlamaya çalışıyoruz. Bull Dozer Driver 3D: Offroad şehir içinde geçen ve klasik bina yıkımı yaptığımız oyunlardan farklı bir şekilde geliştirilmiş. Oyunda düz asfalt yollarda ilerlemek ve yıkım işlerini gerçekleştirmek yerine araziye çıkıyoruz ve asfalt olmayan engebeli yollarda inşaat işleriyle uğraşıyoruz. Bu nedenle Bull Dozer Driver 3D: Offroad alışılmış buldozer oyunu örneklerinden daha zorlu bir mücadeleyi bize sunuyor. Oyunda ilerlerken ve dozerimizle iş yaparken arazinin eğimi gibi faktörleri de göz önünde tutmamız gerekiyor. Yanlış yapacağımız hesaplar dozerimizin devrilmesine ve takla atmasına sebep olabiliyor.

Bull Dozer Driver 3D: Offroad'un grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunu dokunmatik kontrollerle oynayabiliyoruz. Ekranda beliren gaz, fren pedallarının yanında vites değiştirme ve yön tuşlarını kullanmakta ve bu sayede buldozerimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca dozerimizi yönetirken kamera açısını da değiştirebiliyoruz ve farklı açılarla dozerimize bakabiliyoruz.

Bull Dozer Driver 3D: Offroad eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

YORUMLAR